خدمات تخصصی سرویس آسانسور در گیلان

خدمات سرویس آسانسور در رشت

امروزه، اهمیت و ضرورت استفاده از آسانسور کاملا برای همه ما قابل درک است و در نوع کاربری خود، زندگی را برای ما آسان تر کرده اند. این وسیله نقلیه چه در یک ساختمان مسکونی باشد و چه در محیط کار یا ساختمان تجاری، سیستمی عالی برای جابجایی از مکانی به مکان دیگر به شمار می آیند.
اما باید در نظر داشت که آسانسور نیز همچون سایر وسایل موتوری و کامپیوتری، هر از گاهی به تعمیرات احتیاج دارند. اینجاست که برای انجام خدمات سرویس و نگهداری آسانسور، به یک شرکت خدماتی حرفه ای برای سرویس آسانسور ساختمان خود احتیاج دارید.
آسانسور ها نیز همچون سایر تجهیزات مدرن، تامل یافته و سیستم تکنولوژی آن ها در حال پیشرفت است، بنابراین در طول عمر خود، به مراقبت، نگهداری و تعمیرات احتیاج دارند. زمانی که آسانسور یک ساختمان خراب می شود، همه ساکنان و مراجعه کنندگان ساختمان از جمله کارکنان، فروشندگان، بازدیدکنندگان و مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد؛ چرا که این اتفاق می تواند در روند کاری ساختمان تاثیرات منفی داشته باشد.
برای کسانی که در ساختمان خود از آسانسور استفاده می کنند؛ انجام خدمات مربوط به سرویس آسانسور در رشت، بسیار ضروری است. چرا که خراب شدن، خوردگی و پوسیدگی آسانسور، به مرور زمان؛ از کار افتادن سیستم را به دنبال دارد.
در حال حاضر؛ تکنسین های شرکت خدماتی عرش پیمای گیل، با فروش انواع آسانسور در رشت، فروش قطعات آسانسور در رشت، و خدماتی از جمله نصب و راه اندازی آسانسور در گیلان، تعمیرات آسانسور در رشت و خدمات سرویس آسانسور در رشت؛ آماده خدمت رسانی به شما می باشد.


ضرورت انجام خدمات سرویس آسانسور در گیلان

برای ساختمان های چند طبقه، آسانسورها سرمایه گذاری های مهمی به شمار می آیند، چرا که نقشی بسیار تاثیر گذار در حمل و جابجایی افراد و بار در بین طبقات در مدت زمان کوتاه ایفا می کنند و با توجه به این که در طول روز مسافران زیاد از آسانسورها استفاده می کنند؛ سرویس و نگهداری آسانسور بسیار ضروری و حیاتی است.
بازرسی، تعمیر و سرویس پیشگیرانه آسانسور، برای اطمینان از کارکرد صحیح همه تجهیزات و رعایت مقررات ساختمان لازم است. خرابی و مشکل در روند کاری آسانسور می تواند علاوه بر نارضایتی ساکنان؛ تعمیرات پر هزینه و در نهایت خطرات ایمنی را به همراه داشته باشد.
بنابراین پیگیری امور مربوط به سرویس آسانسور، در کاهش این خطرات تاثیر بسزایی دارد. بررسی ها و معاینات و خدمات ارائه شده توسط شرکت خدماتی عرش پیمای گیل، به اطمینان در عملکرد کارآمد و روان ساختمان و همچنین، تضمین ایمنی عمومی آن کمک می کند.
به علاوه؛ نگهداری و مراقبت صحیح از آسانسور، در افزایش قابلیت فروش ملک، تاثیر چشمگیری دارد. بنابراین انتخاب یک مجموعه متخصص برای بازرسی و سرویس آسانسور در رشت، می تواند در ارائه خدمات مناسب و کارآمد تاثیرگذار باشد.

| عرش پیما گیل

سرویس آسانسور در رشت

سرویس آسانسور در رشت

گروه صنعتی عرش پیما گیل، ارائه دهنده کلیه خدمات فروش، نصب،  تعمیرات و سرویس انواع آسانسور با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، به همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش در گیلان

هزینه سرویس آسانسور

یکی از مواردی که در سرویس و نگهداری آسانسور برای افراد استفاده کننده و مدیران ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، هزینه سرویس آسانسور در رشت است. تعیین قیمت خدمات سرویس آسانسور به عوامل مختلفی بستگی دارد و در قرار داد ثبت می شود.
سرویس آسانسور مجموعه بازرسی هایی است که در یک بازه زمانی مشخص از قطعات مختلف دستگاه انجام می شود. باید در نظر داشت که هزینه سرویس آسانسور بر اساس ظرفیت آسانسور، تعداد توقف، نوع موتور و نوع درب و... تعیین و محاسبه می گردد.
این هزینه معمولا به صورت ماهیانه دریافت می شود و پرداخت آن برای پیشگیری از خرابی های بی مورد و یا احتمالی در آسانسور لازم است.

شرکت آسانسور عرش پیمای

مزایای انجام خدمات سرویس آسانسور

۱. افزایش بهره وری و کارایی

 در صورتی که آسانسورهای ساختمان های تجاری یا مسکونی به موقع سرویس نشوند، دچار پارگی و فرسودگی شده و کارایی آن ها از بین می رود. اما انجام مراقبت های پیشگیرانه سیستم کمک می کند تا دستگاه عملکرد کار آمدی داشته و طول عمر آن افزایش پیدا کند.

۲. کاهش هزینه ها

به طور کلی؛ هزینه هایی که برای انجام خدمات سرویس آسانسور در رشت پرداخته می شود، بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه های تعمیرات اند. بنابراین سعی کنید تا قبل از بروز مشکلات جدی، به موقع برای سرویس، نگهداری و تعمیرات آسانسور اقدام کنید.

۳. ایمنی و حفظ جان سرنشینان

اگر تجهیزات آسانسور  بهینه کار نکند، به بروز مشکلات جدی تر در عملکرد آن کمک می کند. استفاده از آسانسور برای راحت تر شدن کارها استفاده می شود، نه دشوار تر شدن. بنابراین با اطمینان یافتن از عملکرد صحیح و موثر تجهیزات، ایمنی سرنشینان آسانسور را تضمین می کنید.


چند وقت یکبار برای سرویس آسانسور اقدام کنیم؟

 استفاده از آسانسور ها محدود به فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید نیست و امروزه در همه ساختمان های مسکونی و اداری از انواع آسانسورها استفاده می شود. باید در نظر داشت که آسانسورها ماشین هایی پیچیده و پرهزینه اند، بنابراین لازم است که هر چند وقت یکبار برای سرویس و نگهداری از آن ها اقدام شود.
بازه زمانی که برای سرویس آسانسور در رشت در نظر گرفته می شود به دو فاکتور مدل آسانسور و نوع قرارداد با شرکت بستگی دارد. آسانسور ها نیز همچون سایر لوازم خانگی، انواع و اقسام متفاوتی دارند. می توانید در زمان خرید انواع آسانسور در رشت می توانید از کارشناسان فروشگاه درباره بازه زمانی مربوط به انجام خدمات سرویس آسانسور سوال کنید.
چرا که برخی از انواع آسانسور ها دارای تجهیزات و قطعات خاصی بوده که به نوعی خاص از خدمات هم احتیاج دارند. همچنین؛ در قرار نصب و راه اندازی آسانسور در رشت، مدت زمان سرویس و نگهداری از آسانسور و حتی موارد تحت پوشش قرارداد نیز در آن ذکر شده است. بنابراین برای نصب اسانسور نیز لازم است که از یک شرکت خدماتی متخصص و با تجربه کمک بگیرید.

سرویس تخصصی آسانسور | عرش پیمای گیل

سرویس دوره ای آسانسور در گیلان | عرش پیمای گیل

مراحل سرویس آسانسور در رشت

بازرسی: بازرسی آسانسورها در مقاطع زمانی مشخص شده از طرف شرکت انجام می شود. در این بازرسی ها مشخص می شود که اسانسور به تعمیرات پیشگیرانه نیاز دارد یا سرویس دوره ای.
• سرویس: درصورتی که تکنسین مربوطه در زمان بازرسی، تشخیص دهد که آسانسور به سرویس نیاز دارد، برای قسمت های ثابت و متحرک الکتریکی و مکانیکی دستگاه، سرویس دهی انجام می دهد.
تعمیرات پیشگیرانه: تعمیرات پیشگیرانه زمانی انجام می شود که امکانات و تجهیزات نصب شده کار می کنند و دچار خرابی نشده اند. هدف از این کار به تعویق انداختن خرابی های دستگاه و یا جلوگیری از بروز خرابی های احتمالی است.
• تعمیر خرابی ها: زمانی که آُسانسور از کار افتاده و قادر به انجام وظایف تعیین شده خود نباشند، به انجام تعمیرات خرابی ها احتیاج دارند. با انجام تعمیرات مربوطه، آسانسور مجدد راه اندازی و قابل استفاده خواهد شد.

فروش قطعات آسانسور در رشت

فروش قطعات آسانسور در رشت

برای دریافت مشاوره خرید تجهیزات و قطعات آسانسور در گیلان ، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.