خدمات تعمیرات آسانسور در رشت

تعمیر آسانسور در رشت

معمولا اکثر افراد تفاوت بین تعمیرات آسانسور و نگهداری و سرویس آسانسور را نمی دانند. اما به طور کلی هیچ یک از ما دوست نداریم که بعد از اتمام یک روز کاری خسته کننده، زمانی که قصد استفاده از آسانسور را داریم، متوجه خراب شدن دستگاه بشویم و مجبور باشیم پیاده پله ها را طی کرده و به طبقات بالا برویم. همچنین یکی دیگر از بدترین سناریوها، گیر افتادن در آسانسور خراب و یا سقوط آن است. به همین دلیل هم این روزها، تعمیرات آسانسور بخشی جدا نشدنی از زندگی مدرن شهری شده است.
این روزها در ساختمان ها و مجتمع ها از آسانسور استفاده زیادی می شود و به همین دلیل هم احتمال خرابی و خطرات ناشی از آن افزایش پیدا کرده است. و این نکته ی حائز اهمیتی است که همه افرادی که در ساختمان خود آسانسور نصب کرده اند، باید در نظر داشته باشند. تعمیر آسانسور در رشت تنها عاملی است که می تواند از خرابی های آسانسور و در پی آن، بروز خطرات احتمالی جلوگیری کند.
البته باید در نظر داشت که تعمیرات باید با دقت بالا و توسط افراد متخصص انجام شود، چرا که کوچک ترین بی احتیاطی، اشتباهات جبران ناپذیری را به همراه دارد. مجموعه عرش پیمای گیل، عرضه کننده کلیه خدمات، فروش آسانسور در رشت؛ نصب آسانسور در رشت و همچنین تعمیرات آسانسور در رشت می باشد.

تعمیر آسانسور در رشت| عرش پیمای گیل

انواع تعمیرات آسانسور در رشت

به طور کلی؛ تعمیرات آسانسور در رشت در دو نوع دوره ای و موردی انجام می شوند.
نوعی از تعمیرات آسانسور به این صورت است که با شرکت تعمیرات آسانسور قرارداد بسته خواهد شد، سپس در صورت هرگونه اختلال و مشکل در آسانسور، شرکت موظف به بررسی و برطرف کردن آن است. این نوع تعمیرات، تعمیرات دوره ای نام دارند.
در نوع دیگری از تعمیرات آسانسور که تعمیرات موردی هستند؛ آسانسور با هیچ شرکت تعمیراتی قرارداد نداشته و بنابراین سرویس منظمی هم ندارند.معمولا تعمیرات دوره ای از مزیت هایی بهتری برخوردار است و اکثر شرکت ها سعی می کنند خدمات مربوط به تعمیر آسانسور را به صورت دوره ای اجرا کنند.
تعمیرات دوره ای از درگیر شدن آسانسور به مشکلات جدی و هزینه بر جلوگیری می کند، این در صورتی است برای تعمیرات موردی لازم است که هزینه بیشتری پرداخت شود. برای بهره مندی از خدمات تعمیرات دوره ای آسانسور در گیلان، می توانید با مجموعه عرش پیمای گیل تماس بگیرید.

تعمیرات آسانسور در رشت| عرش پیمای گیل

تعمیرات آسانسور در رشت

تعمیرات آسانسور در رشت

صنعتی عرش پیمای گیل، ارائه دهنده کلیه خدمات فروش، نصب، راه اندازی و تعمیرات آسانسور در رشت با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش

علائمی که نشان می دهد آسانسور به تعمیرات احتیاج دارد

هزینه تعمیرات آسانسور در رشت هزینه

هزینه تعمیر آسانسور در رشت با توجه به اینکه ساختمان اداری، مسکونی و یا تجاری باشد متفاوت است.همچنین تعداد طبقات ساختمان نیز در محاسبه هزینه مربوطه تاثیر دارد. اما به طور کلی تعمیرات حرفه ای و اصولی از هزینه های بالایی برخوردارند. چنانچه قصد دارید هزینه های مربوط به تعمیر آسانسور در رشت را کاهش دهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تعمیرات دوره ای مجموعه عرش پیماست. این شیوه کمک می کند تا هزینه تعمیرات کاهش پیدا کند. در واقع پیشگیری بهتر از درمان است. بنابراین تعمیرات دوره ای از بروز مشکلات جدی تر نیز جلوگیری می کند.

شرکت تعمیر آسانسور در رشت| عرش پیمای گیل

ضرورت انجام تعمیر آسانسور در رشت

هر زمانی صحبت از نگهداری، سرویس و تعمیرات آسانسور باشد، عده ی زیادی هستند که چکاپ ها و بررسی های ماه به ماه آسانسور را جدی نگرفته و امری بیهوده تلقی می کنند و معتقدند که تنها زمانیکه سیستم به تعمیرات احتیاج داشته باشد، حاضر به پرداخت هزینه برای آن هستند. این در صورتی است که قبول دارند هزینه های مربوط به تعمیرات، نسبت به هزینه های جانی بسیار ارزشمندتر بوده و فواید بسیاری دارند و کاملا ضروری هستند.
همچنین این نکته را هم باید در نظر داشت که تعمیرکاران نابلد و غیر متخصص، ذهنیت اکثریت را نسبت به انجام خدمات تعمیرات آسانسور در رشت و همچنین سرویس آسانسور در رشت را خراب کرده اند. بنابراین ساکنین ترجیح می دهند که تنها زمانی که آسانسور به دچار مشکل شد، نسبت به تعمیرات آن اقدام کنند. همچنین؛ باید این را هم در نظر داشت که خرابی های آسانسور بی علت نیستند.
برای جلوگیری از بروز آن ها می بایست از اصول خاصی پیروی کرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. در صورتی که هر کدام از قطعات آسانسور دچار مشکل شوند، تعمیرات آن ها ضرورت دارد. و در صورت نادیده گرفتن این امر، در عملکرد آسانسور اختلال ایجاد شده و می تواند کل سیستم را درگیر و از کار بیاندازد و بدتر از همه ممکن است خطرات جانی را به دنبال داشته باشد.

علائمی که نشان می دهد آسانسور به تعمیرات احتیاج دارد

۱- صداهای غیر معمول از آسانسور

چنانچه در زمان کار کردن، از آسانسور شما صداهای غیر معمول به گوش می رسد، لازم است که هرچه سریع تر برای انجام تعمیرات آسانسور در رشت اقدام کنید. صدای غیر معمول از آسانسور می تواند به موارد زیر ربط داشته باشد:
• موتورخانه
• جا به جایی ترمزها
• شل شدگی قطعات
• ساییدگی کفشک کابین آسانسور
• عدم تنظیم سیستم پاراشوت و ساییدگی
• هم‌تراز نبودن کابین آسانسور با طبقات
• عدم استاندارد سازی کابین ها

شرکت تعمیرات آسانسور در رشت| عرش پیمای گیل

۲ - از کار افتادن مداوم آسانسور

معمولا برای هر آسانسور طول عمر مفیدی بین ۱۵ ال ۲۰ سال در نظر گرفته شده است. و به همین دلیل هم آسانسور های قدیمی بیشتر دچار مشکلات شده و بیشتر به تعمیرات نیاز دارند و این اختلالات جای تعجبی هم ندارد. هرچند که کمک از تیم متخصص عرش پیمای گیل، می توانند با مهارت های خود به صورت جدی این مشکلات را پیگیری کنند، اما در کل؛ بعد از گذشت عمر مفید آسانسور، برای جلوگیری از صرف هزینه های گزاف، بهترین کار تعویض آن است. شما همچنین می توانید برای خرید انواع آسانسور در رشت نیز از مجموعه عرش پیمای گیل اقدام نمایید.


۳- سرعت حرکت آسانسور غیر طبیعی است

در همه ساختمان ها، آسانسور ها در طول روز فعالیت های زیادی را انجام می دهند و به طور مداوم در حال تردد و جابجایی و حمل افراد و همچنین بار در بین طبقات مختلف یک مجتمع هستند. این کار فشار زیادی را در اجزای متحرک آسانسور وارد می کند و در نتیجه سبب تغییر در قطعات و عملکرد آن خواهد شد. اگر سرعت آسانسور شما قبل از ایستادن کم و یا به طور ناگهانی زیاد می شود؛ اگر در زمان عبور از طبقات سرعت یکسان نیست و تغییر می کند؛ به این معناست که زمان تعمیرات آسانسور فرا رسیده است.


۴-آسانسور به طور ناگهانی بین طبقات ایست می کند

در صورتی که اسانسور شما با چنین مشکلی مواجه است، لازم است تا هر چه سریع تر به طور جدی پیگیر علت و همچنین برطرف کردن آن باشید. چرا که به لحاظ امنیتی؛ عواقب و خطرات جبران ناپذیری را در پی دارد. در نظر بگیرید که آسانسور بالا یا پایین یک طبقه ایست کند و مسافران بدون اطلاع درب را باز کرده و خارج شوند! در این صورت احتمال سقوط و آسیب دیدن آن ها زیاد است. همچنین در نظر داشته باشید که با گذر زمان و بی توجهی به آن، مشکل را تشدید می کند. بنابراین انجام اقدامات لازم برای سرویس آسانسور در رشت و همچنین تعمیرات آسانسور در رشت، مانع از بروز چنین مشکلاتی خواهد شد.


راهکارهایی برای کمتر شدن نیاز به تعمیر آسانسور

اگر بعد از هر بار تعمیر، آسانسور شما مجدد با مشکل مواجه می شود و شما مجبور به صرف وقت و هزینه اضافه تر دارید، لازم است که نکاتی را در این زمینه رعایت کنید. با رعایت این اصول، آسانسور ساختمان شما کمتر دچار مشکلات شده و همچنین کمک می کند تا هزینه های مربوط به تعمیرات آسانسور در رشت کاهش پیدا کند. بنابراین:
• عملکرد آسانسور ساختمان را در نظر بگیرید
• به طور روزانه آسانسور ساختمان را چک کنید
• قطعاتی که عملکرد درستی ندارند را تعویض کنید
• از استفاده شوینده های صنعتی برای نظافت آسانسور خودداری کنید
• حداکثر ظرفیت آسانسور را رعایت کنید
• از امنیت آسانسور در زمان آتش سوزی اطمینان پیدا کنید
• سرویس‌ دوره ای آسانسور را فراموش نکنید

عیب یابی آسانسور در رشت| عرش پیمای گیل

تعمیر آسانسور در رشت

تعمیر آسانسور در رشت

برای انجام کلیه خدمات تعمیرات آسانسور در گیلان، با کارشناسان ما تماس بگیرید

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.