نصب انواع بالابر در رشت

راه اندازی بالابر در رشت

 بالابرها یکی از مهمترین وسایل و ابزارهای مورد نیاز در ساختمان ها و ساختمان سازی هستند و کاربرد اصلی آن ها حمل و جابجایی مصالح مورد نیاز در فرایند ساخت ساختمان است و به همین دلیل نصب و راه اندازی بالابر الزامی و ضروری است.
سایر کاربرد بالابرهای ساختمانی عبارتند از: حمل و جابجایی مصالح ساختمانی در مقیاس کوچک یا صنعتی، حمل بار در انبارها، کارخانه ها، معادن و اسکله ها برای بلند کردن مواد مختلف؛ نصب ماشین آلات، تخلیه و بارگیری کامیون ها و همچنین حمل و جابجایی افراد بین طبقات ساختمان های بدون آسانسور. شرکت آسانسور عرش پیمای گیل، علاوه بر فروش بالابر در رشت، در راستای ارائه کلیه خدمات نصب بالابر در رشت و تعمیر بالابر در رشت نیز آماده خدمت رسانی است.

راه اندازی بالابر در رشت | عرش پیمای گیل

مزیت نصب و راه اندازی انواع بالابر

 از مزیت های نصب و راه اندازی انواع بالابر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نصب راحت و آسان
سرویس ونگهداری ارزان
استفاده راحت از برق تک فاز
بدون نیاز به کندن چاهک برای نصب
نیاز به آهن کشی جداگانه ندارد
نصب بدون انجام عملیات ساختمانی

مزیت نصب بالابر| عرش پیما گیل

نصب بالابر در گیلان

گروه صنعتی عرش پیما گیل، ارائه دهنده کلیه خدمات فروش، نصب، راه اندازی  و  تعمیرات انواع بالابر با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، به همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش در گیلان

نصب و راه اندازی انواع بالابر در رشت

نصب بالابر وینچی

یکی از انواع بالابرهای پرکاربرد، بالابر وینچی است که برای حمل و جابجایی کالا و وسایل مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد. از این بالابرها در کارخانه ها، فروشگاه ها و مغازه ها استفاده می شود.
برای نصب بالابر وینچی لازم است تا ابتدا کارشناسان نصب، محل مورد نظر را بررسی کرده و براساس مشخصات اعلام شده توسط متقاضی، فرایند نصب انجام می شود. از این نوع بالابرها در اماکن و فروشگاه های تجاری استفاده می شود.

نصب بالابر وینچی در رشت | عرش پیمای گیل

نصب بالابر خانگی در رشت | عرش پیمای گیل

نصب بالابر خانگی در رشت

بالابرهای خانگی که از پرفروش ترین بالابرهای مجموعه عرش پیما هستند برای ساختمان های مسکونی استفاده می شوند. این مدل نیز انواع مختلفی دارد که برای ویلا ها و آپارتمان هایی که آسانسور ندارد مناسب است.
نصب بالابر خانگی در رشت در ساختمان هایی که جلوی درب چندین پله دارند، رفت و آمد راحت را برای سالمندان افرادی که توان عبور از پله ها را ندارند را فراهم می کند. در ساختمان هایی که کمتر از چهار طبقه هستند و معمولا بدون آسانسور می باشند می توان بالابرهای خانگی نصب کرد.


نصب بالابر مغازه در رشت

 نصب بالابر مغازه در رشت از دیگر خدمات مجموعه عرش پیما می باشد که برای سهولت در حمل و نقل بین طبقات فروشگاه نصب می شوند. از مزیت های نصب این نوع بالابرها می توان به سرعت بالا در جابجایی و حمل و نقل بدون آسیب رساندن به محصولات را نام برد.
در هنگام نصب بالابر در رشت، موتور و گیربکس براساس میزان باری که در یک فروشگاه حمل می گردد، طراحی می شود. (با انواع بالابرها بیشتر آشنا شوید)

نصب بالابر مغازه در رشت | عرش پیمای گیل

هزینه نصب بالابر در رشت

 هزینه نصب انواع بالابر در رشت با توجه به نوع الکتروموتور بکار رفته در سیستم محاسبه شده و در بالابرهای تک فاز و سه فاز متفاوت می باشد. ظرفیت بالابر نیز از دیگر عوامل موثر در هزینه نصب بالابر در رشت است، در واقع هرچه ظرفیت سیستم افزایش پیدا کند، هزینه نصب نیز بیشتر خواهد شد.
برای مثال؛ نصب بالابر با ظرفیت ۱۰۰۰ کیلوگرم، بیشتر از هزینه های مربوط به بالابرهایی با ظرفیت ۷۰۰ کیلوگرم می باشد. محل نصب و دستمزد نصاب نیز از دیگر فاکتورهایی است که در محاسبه هزینه نصب موثر می باشد.

نصب بالابر در رشت | عرش پیمای گیل

درخواست نصب بالابر در رشت | عرش پیمای گیل

ثبت درخواست نصب بالابر در رشت

 در این سیستم برای حمل و جابجایی مصالح، ابزار، کالا ها و افراد، همه اجزا در ارتباط با یکدیگر کار می کنند و بین طبقات جابجا می شوند. بالابرها انواع مختلفی دارند.
مقاومت بالا، هزینه پایین و اشغال فضای کم در مقایسه با آسانسورها از مزیت های نصب انواع بالابرها است. بالابر مغازه، بالابر ساختمانی و بالابر صنعتی از انواع بالابرهای موجود در مجموعه عرش پیمای گیل می باشند.
نصب بالابر مغازه در رشت، نصب بالابر ساختمانی در رشت و نصب بالابر خانگی در رشت از جمله خدمات مجموعه عرش پیمای گیل می باشد. برای ثبت درخواست نصب بالابر در رشت می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

نصب و راه اندازی بالابر در گیلان

برای دریافت مشاوره نصب و راه اندازی بالابر در گیلان ، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.