درباره شرکت اسانسور عرش پیمای گیل

شرکت آسانسور عرش پیمای گیل

شرکت آسانسور عرش پیمای گیل بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه مدیریت خود با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه مشاوره، طراحی، فروش، بازسازی،سرویس و نگهداری،نصب و راه اندازی انواع اسانسورهای کششی و هیدرولیک و بالا بر از پیشروآن این صنعت به شمار میرود.اصلی ترین هدف ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در کنار مشتریان خود آنست که با سرعت و دقت نسبت به تأمین نظرات ایشان از جنبه های کیفی و اقتصادی قبل و بعد از فروش اقدام نماییم.
ما کوشیده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی محصولاتی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواستهای مشتریان ارائه نماییم. چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، بر اساس شناخت خواستهای واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.

اهداف شرکت آسانسور عرش پیمای گیل

شرکت آسانسور عرش پیمای گیل در طول مدت فعالیت خود پروژه های بسیار بزرگ و خاص بسیاری را به بهترین نحو اجرا نموده و همواره با تلاشی بی وقفه نسبت به جلب رضایت مشتریان، به عنوان اولویت اول خود اقدام نموده است.
پرسنل نصب و راه اندازی این شرکت از مجرب ترین گروه های نصب در کشور می باشند که اغلب ایشان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر در رشته های مرتبط و به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاه آسانسور می باشند.گذراندن دوره‌های نصب و استفاده از روش های مدرن نصب توسط ایشان ، کیفیت محصولات شرکت آسانسور عرش پیمای گیل را تا حد قابل توجهی با دیگران متمایز نموده و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.